Rihards Snikus par gatavošanos Rio paralimpiskajām spēlēm

“Gatavošanās Rio notiek ļoti cītīgi, īpaši strādājam pie jaunās freestyle shēmas, kuru pirmo reizi atrādījām sacensībās Somijā. Nedaudz šis tas ir jāpieslīpē, lai viss kopā vēl labāk izskatītos, bet kopumā esam ļoti apmierināti gan ar rezultātu, gan ar pašu gatavošanos, par ko milzīgs paldies ir jāsaka arī Agnesei Kukainei, kuras devums Kingam ir ļoti redzams un jūtams.

Man pašam ir ļoti svētīgi uzklausīt citu viedokli un ieteikumus. Tas, manuprāt, gatavošanās procesu padara vēl interesantāku. Protams, nevaru iztikt bez visas savas komandas, kuri strādā ar lielu atdevi, lai es sekmīgi nostartētu Rio spēlēs.

Tas, ko nedarīju pirms Londonas spēlēm, es šobrīd apmeklēju fizioterapijas nodarbības. Jūtu, ka tas man ļoti palīdz. Domāju, ka es pats pa šiem četriem gadiem kopš Londonas esmu kļuvis daudz nosvērtāks un psiholoģiski stabilāks. Atskaitot treniņus Tīrainē, kur stāv King of the Dance, papildus es vēl joprojām trenējos arī Baldonē pie Olgas Šelleres. Tas man dod psiholoģisko stabilitāti, citādākus treniņus un savādāku slodzi.”
Foto: J.Bērziņš-Soms