Alma, Annemarija |Svētdiena 25. Februāris 2018
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Sočos pabeigta olimpisko spēļu objektu celtniecība
  • LetaDEAC

Sočos pabeigta olimpisko spēļu objektu celtniecība 

Krievijas pilsētā Sočos pabeigta gaidāmo ziemas olimpisko spēļu objektu un to infrastruktūras punktu celtniecība, vietējiem medijiem paziņojis pilsētas mērs Anatolijs Pahomovs.

Soču olimpisko spēļu norises objektus veido vairāk nekā 400 vienības, no kurām 140 pēc Olimpiādes noslēguma nonāks pašvaldības īpašumā. To vidū ir ūdens, siltuma un gāzes padeves tīkli, autoceļi un daudzdzīvokļu ēkas.

Gatavojoties olimpiskajām spēlēm, Sočos izbūvēti vairāk nekā 360 kilometri dažāda veida transporta ceļu un tiltu. Savukārt viesu izmitināšanai pilsētas teritorijā ieviestas jaunas viesnīcas un objekti ar kopumā 24 000 numuriņu.

“Galvenais, lai pēc olimpiskajām spēlēm kūrorta pilsēta būtu komfortabla un mūsdienīga. Apmierinātiem ir jābūt visiem, ieskaitot tos, kuri šeit dzīvo un strādā,” pirms tam izteicies Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

2014.gada ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukšanas. Tās norisināsies no 2014. gada 7.februāra līdz 23.februārim.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Līdzīgi raksti:REKLĀMA