Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis |Sestdiena 20. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Šodien norisinājās LOK Ģenerālās asamblejas sesija
  • LetaDEAC

Šodien norisinājās LOK Ģenerālās asamblejas sesija 

Šodien “Radisson Blu Daugava Hotel Riga” viesnīcas telpās norisinājās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesija.

Sesija tika atklāta plkst.11, bet pirms tam norisinājās dalībnieku un viesu reģistrācija.

Pēc LOK un “Swedbank” jaunatnes sporta treneru un sporta skolu direktoru konkursa laureātu apbalvošanas bija gaidāms LOK prezidenta Aldona Vrubļevska pārskata ziņojums par LOK 2012.gada darbību un uzdevumiem 2013.gadā, tostarp prezentācija par LOK mājaslapu internetā.

Tāpat sesijas laikā varēja iepazīties ar LOK ģenerālsekretāra Žorža Tikmera ziņojumu par gatavošanos 2014.gada ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos, LOK finanšu direktora Alda Āboliņa ziņojumu par 2012.gada budžeta izpildi un par 2013.gada budžeta projektu, revīzijas komisijas ziņojumu par LOK 2012.gada pārskatu un Vrubļevska ziņojums par grozījumiem un papildinājumiem LOK statūtos.

Pēc debatēm plkst.14.40 tika plānota balsošana par revīzijas komisijas ziņojuma un 2012.gada pārskata apstiprināšanu, 2013.gada budžetu, grozījumiem un papildinājumiem LOK statūtos, kā arī par trešā LOK viceprezidenta ievēlēšanu.

Līdzīgi raksti:REKLĀMA