Zane, Zuzanna |Pirmdiena 19. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Šodien notika iejādes sanāksme, par kuru LJF iejādes sekcija netika izziņojusi iepriekš – papildināta
  • LetaDEAC

Šodien notika iejādes sanāksme, par kuru LJF iejādes sekcija netika izziņojusi iepriekš – papildināta 

Šodien, 5.februārī, sporta centrā Kleisti notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) iejādes treneru un sportistu orgkomitejas sanāksme. Sapulcē piedalījās Kristīna Rozīte, Sanita Dombrovska, Ginta Vilde, Kristīne Lisovska, Natālija Šakurova, Inita Krīgere, Agnese Kukaine un Anita Mangale (LJF iejādes sekcijas vadītāja).

Par sapulci LJF netika publiski paziņojusi iepriekš savā mājas lapā, līdz ar to, daļa interesentu par šo tikšanos nezināja.

Kā elittesport.lv pastāstīja SK Temperaments pārstāve Inita Krīgere, sapulcē tika pārrunāti jautājumi par punktu skaitīšanu junioriem, jaunajiem jātniekiem un amatieriem (Gada labākā jātnieka Nolikums), kā arī apskatīta Baltijas līgas iejādes sacensību koncepcija.

Pēc I.Krīgeres vārdiem, izmaiņas skaršot juniorus, jaunos jātniekus un amatierus. Turpmāk, startējot ārzemēs savā līmenī (juniori – III shēma, jaunie jātnieki – Mazā balva, amatieri – I un II grupa) paredzēts, ja Nolikumā nav norādīta junioru vai jauno jātnieku konkurence (jāstartē kopējā konkurencē), minētie sportisti saņems punktus Gada labākā jātnieka titulam par to vietu, kuru jātnieks saņēmis šajā shēmā kopējā konkurencē. Rezultāts tiks skaitīts ar vienu zirgu (labākais rezultāts). Ar otru zirgu junioram vai jaunajam jātniekam būs tiesības startēt pieaugušo konkurencē.

LJF prezidents A.Blaus portālam skaidroja, ka pēc divām nedēļām paredzēta oficiāla LJF iejādes sekcijas sapulce, kurā augstāk minēte jautājumi tiks izskatīti un par tiem lems sapulces biedri.

Papildināta pēdējā rindkopa

Līdzīgi raksti:REKLĀMA