Krišs, Ksenija, Eglons |Trešdiena 24. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Svarīga informācija Baltic Cup 2014 dalībniekiem!
  • LetaDEAC

Svarīga informācija Baltic Cup 2014 dalībniekiem! 

Jau ziņots, no 9.-11.maijam Babītes novadā, Ozoli Eko staļļa teritorijā notiks starptautiskās jāšanas sporta sacensības Baltic Cup 2014.

BC organizatori izsaka lielu pateicību dalībniekiem par korekti un laikā aizpildītajām pieteikuma anketām!

Jaunums! Grand Prix uzvarētāja palīgs saņems speciālbalvu no Piņķu lielveikala Elvi!

Braucot virzienā no Rīgas, transportam (arī zirgu transportam) iebraukšana pa otro iebrauktuvi (izņemot tirgotājus un darbiniekus). Pie pirmās iebrauktuves atradīsies persona “zaļā vestē”, kura palīdzēs ar ceļa parādīšanu. Lūgums ievērot P (parkinga) zīmes.

Iepriekš rezervētajos āra boksos tiks ievesti pirmie pakaiši – skaidas. Papildus skaidas 320 litri (viens lielais maiss) – 5 eiro. Skaidas ir jāpasūta piektdien līdz plkst.15:00 BC sekretariātā (Ilze Plīkša). Zirgu boksi atrodas sausā vietā un pat liela lietus gadījumā nekļūst slapji. Pie katra boksa Jūs “gaidīs” maza, sirsnīga dāvaniņa no organizatoriem.

Elektrība uz vietas paliekošajam zirgu transportam – 5 eiro dienā.

Būsim uzmanīgi ar elektrības vadiem. Zirgus ganīt vadu tuvumā nav atļauts.

Visu sacensību laiku būs pieejams siens. Vienam zirgam siens bez ierobežojuma – dienā 5 eiro.

Par boksiem jāsamaksā piektdien, 9.maijā kasierei.

Pieteikumi uz BC netiek pieņemti pēc 8.maija plkst.11:00.

Maršruta laikā tiesneši un sekretāri nepieņems nekādas izmaiņas starta kārtībā. Visas izmaiņas jāveic pārtraukumos uz aiznākamo maršrutu. Dalībnieki, kuri nebūs izpildījuši savas finansiālās saistības pirms konkrētā maršruta, uz starta netiks izsaukti.

Lielā dalībnieku skaita dēļ, iespējams, maršruta laikā laukumā būs jāatrodas diviem jātniekiem (izņemot Grand Prix). Visu saistošo informāciju paziņos tiesneši.

Lielā zirgu skaita dēļ, īpaši pievērsīsim uzmanību VISIEM bērniem (saviem un svešiem) un zirgiem (saviem un svešiem)! Ja Jūsu zirgs var iespert, lūgums tam astē iesiet sarkanu lentīti.

BC galvenais stjuarts ir Indra Gabaliņa. Stjuarts iesildes laukumā palīdzēs dalībniekiem un izsauks uz sacensību laukumu. Tā kā stjuarts ir galvenais tiesnešu un organizatoru palīgs (koordinē sportistus), tiem, kuri sacensībās startē pirmo reizi, lūgums pievērst īpašu uzmanību stjuarta prasībām.

Sacensību starta kārtības tiek sastādītas pamatojoties uz LR konkūra noteikumiem. Ja dalībnieks ar vienu un to pašu zirgu maršrutā ir pieteicies startēt divas reize, otro reizi sportists ieskaites sacensībās startē ārpus konkurences. BC organizatori un tiesneši nepieciešamības gadījumā patur arī tiesības neļaut sportistiem startēt ārpus konkurences lielā dalībnieku skaita dēļ.

BC Nolikumā bija ieviesusies kļūda – starts 50,80cm maršrutos ir 10 eiro, nevis 15 eiro. Sestdienas 130cm maršrutā starts – 15 eiro.

Pasākuma laikā dalībnieki un līdzjutēji varēs iegādāties zirglietas, zirgu barību un barības piedevas, kā arī saldumus. Darbosies kafejnīca “Liepājas virziens”.

 

Līdzīgi raksti:REKLĀMA