Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Svētdien Kleistos notiks Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes konkūrā
  • LetaDEAC

Svētdien Kleistos notiks Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes konkūrā 

Kā ziņo Latvijas Jātnieku federācija (LJF), sporta centrā „Kleisti” 23. un 29.novembrī notiks Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā (šķēršļu pārvarēšanā – 23. novembrī, iejādē – 29. novembrī).

Jau vēstīts, minētās sacīkstes risināsies Latvijas Jātnieku federācijas izremontētajā un atjaunotajā manēžā, kur labiekārtotas vietas skatītājiem, kā arī uzklāts jauns jāšanas sporta laukuma segums ar ģeotekstilmateriālu no Vācijas. Manēžai atjaunots griestu un sienu segums, un veikta tā apdare, nomainīti logi, veikts jumta seguma remonts, uzstādīta jauna apkures sistēma, daļēji nomainīta un uzstādīta jauna elektroinstalācija, atjaunota un izbūvēta notekūdeņu sistēma, veikti remontdarbi skatītāju tribīnēs, kāpņu telpās, koridoros un palīgtelpās.

Latvijas Jātnieku federācijas prezidents Agris Blaus: „Esam gandarīti, ka jau vairākus gadus Rīgas dome atbalsta sacensību norisi un dod iespēju mūsu jātniekiem sacensties un pilnveidot savu meistarību tā saucamajā starpsezonu laikā. Šogad nozīmīgi ir tas, ka jātnieki varēs sacensties izremontētajā „Kleistu” manēžā, tāpēc ar lielu nepacietību šo startu gaida sportisti, treneri un jāšanas sporta līdzjutēji. Sacensību rezultāti tiks vērtēti Latvijas Jātnieku federācijas ikgadējā konkursa „Latvijas labākais jātnieks” ieskaitē, kas mudinās visus sasniegt iespējami augstāku rezultātu.”

Avots, foto: LJF

Līdzīgi raksti:REKLĀMA