Alvīne |Sestdiena 16. Decembris 2017
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Viļņā notiks Baltijas investoru forums
  • LetaDEAC

Viļņā notiks Baltijas investoru forums 

Šodien Viļņā sāksies divu dienu Baltijas investoru forums, kura laikā paredzēta starptautiska uzņēmējdarbības izstāde, kā arī biznesa kontaktu forums, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasākuma rīkotāji.

 

 

Baltijas reģiona valstu uzņēmēji, eksportētāji, banku un citu uzņēmumu pārstāvji un investori prezentēs savas uzņēmējdarbības attīstības stratēģijas, ekskluzīvos produktus un pakalpojumus, investīciju plānus un iesaistīšanās iespējas. Paredzams, ka pasākuma laikā dalībnieki varēs iepazīties ne tikai ar Ziemeļvalstu, bet arī Tuvo Austrumu un Āzijas valstu stendiem.

 

 

 

Baltijas investoru forumā piedalīsies un savus projektus prezentēs Kauņas, Klaipēdas un Šauļu brīvo ekonomisko zonu pārstāvji. Turklāt pasākumu apmeklēs vairāku pilsētu pašvaldības, investīciju bankas, ražošanas, pakalpojumu un telekomunikāciju uzņēmumi.

 

 

 

Baltijas investoru forums ir augstākā līmeņa starptautisks pasākums, kura uzmanības centrā šogad ir uzņēmējdarbības starptautiskā attīstība, investīciju vides uzlabošana un turpmāko ekonomikas tendenču apspriešana. Šis divu dienu pasākums būs kā platforma, kuras mērķis ir veicināt Baltijas jūras reģiona valstu sadarbību un vienuviet pulcināt nozīmīgākos lēmumu pieņēmējus Baltijas reģionā – globālās un reģionālās ekonomikas speciālistus, valdības pārstāvjus, uzņēmējdarbības līderus un akadēmiķus, kā arī starptautisko un vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus.

 

 

 

Galveno uzrunu sniegs ekonomists Nuriels Rubini. Galvenā uzruna otrajā dienā ir paredzēta finanšu institūcijas “Nomura” pētniecības institūta galvenajam ekonomistam Ričardam Ko.

 

 

 

Savukārt pasaulē pazīstamu uzņēmumu pārstāvji piedalīsies diskusijās par dažādām tēmām – transportu, loģistiku, telekomunikācijām un energoresursiem. Turklāt forumu vadīs ievērojami Lietuvas un ārvalstu moderatori, tostarp starptautiskā žurnāla “The Economist” redaktora vietniece Vendelīne fon Bredova.

 

 

 

Baltijas investoru forumu rīko “Investor’s Forum”, lielāko un aktīvāko Lietuvas investoru asociācija, kuras mērķis ir uzlabot investīciju un uzņēmējdarbības vidi Lietuvā. Asociācija tika dibināta 1999.gada septembrī, un patlaban tajā ir 50 biedru, tostarp valsts lielākie ārvalstu investori – rūpniecības uzņēmumi, bankas, telekomunikāciju, auditēšanas, loģistikas un citu nozaru uzņēmumi, kuru apgrozījums pārsniedz četrus miljardus latu un kas valsts darba tirgū nodrošina vairāk nekā 17 000 darba vietu.

 

leta-logo.gif

 

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

 

 

Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA