Ziemassvētku kausā valda patiess prieks un līksmība; pasākums pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu

Aizvadītajā nedēļas nogalē sporta centrā “Kleisti” notika Latvijas Jātnieku federācijas organizētais jāšanas sporta svētku pasākums ģimenēm “Ziemassvētku kauss 2017”, kas šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. Vadības shēmā, kas tika paredzēta bērniem un iesācējiem, piedalījās 76 pāri un tika apbalvoti visi startējošie. Maršrutlicējs bija Ģirts Bricis, vairākkārtējs Latvijas čempions konkūrā.

Kā ierasts, jāšanas manēžu greznoja milzīga egle, bet pasākuma organizētāji un atbalstītāji gādāja par dāvanām dalībniekiem. Sacensību atmosfēru jautrāku padarīja ne tikai divi Ziemassvētku vecīši, bet arī paši jātnieki, kuri startēja interesantos karnevāla tērpos.

Pirmo reizi arī Kleistu manēžā norisinājās savdabīgas sacensības augstlēkšanā – šķēršļu rinda – kas iemantojušas popularitāti citviet Eiropā. Pirmajā aplī šķēršļu augstums bija 90 – 115 cm, bet uzvarētājs tika noteikts pēc ceturtā apļa, kas jau sasniedza 145 cm augstumu. Šoreiz nepārspēts palika Jānis Celmiņš no sporta kluba “Vecpūķi”.

Ģenerālsponsora SIA “HM Agro” valdes priekšsēdētāja Linda Tautere: “Es vienkārši nevaru neatbalstīt tik jauku pasākumu, kā šis. Bērni un stipras ģimenes ir mūsu vērtība. Ir labi, ja uzņēmēji palīdz sportot gribētājiem un aktīviem cilvēkiem, kuri zina, kā šos līdzekļus pareizi izmantot, lai vairotu pozitīvismu un rīkotu interesantus pasākumus.”

Jāšanas trenere Mārīte Škapare: “Paldies organizatoriem par jaukajiem mačiem, par skaisto gada noslēgumu. Manas meitenes visu gadu tos gaida. Kaut mājās esam trijos naktī, visi esam priecīgi un apmierināti.”

Rezultāti >>>

Fotomateriāls >>>

LJF pateicas sacensību atbalstītājiem: ģenerālsponsors SIA “HM Agro”; “Wella Professionals”, “Lulu Pica”, “Daisena Latvija”, Mārim Milleram, Agnesei un Mārcim Dedžiem, Rēzijai Kalniņai, Aināram Ančevskim, “Sport De Lux”, “Dansukker Latvija”, “Havens Latvija”, TRM, “Marstall Latvija”, “Vesels Zirgs”, “Reiu tall” no Igaunijas, Vinetai Janenai u. c.