Ziemassvētku kauss pulcē daudz dalībnieku

Sestdien, 17. decembrī, sporta centrā “Kleisti” jau otro gadu pēc kārtas notika Latvijas Jātnieku federācijas organizētais jāšanas sporta svētku pasākums ģimenēm “Ziemassvētku kauss 2016”.

Jāšanas manēžu greznoja milzīga egle, kuru sarūpēja “Latvijas valsts meži”. Pasākuma organizētāji un atbalstītāji gādāja arī par citiem rotājumiem, dāvanām dalībniekiem un pārsteiguma balvām dažādās nominācijās, tajā skaitā par interesantākajiem karnevāla tērpiem. Maršrutu starplaikos visus priecēja Ziemassvētku vecītis. Valdīja ļoti jauka atmosfēra, un dalībnieku atsaucība bija milzīga, par ko sakām paldies sporta klubu vadītājiem un treneriem, kuri atveda savus trenētos bērnus un jauniešus, kā arī iesācējus uz mačiem.

Vadības shēmā, kas tika paredzēta bērniem un iesācējiem, šogad startēja krietni vairāk dalībnieku nekā aizvadītajā gadā. Maršrutu sastādītājs bija Ģirts Bricis, vairākkārtējs Latvijas čempions jāšanas sporta šķēršļu pārvarēšanā, kurš veidoja dažādas interesantas un tehniskas distances.

Sacensību galvenā tiesnese un pasākuma organizatore Kate Ansone: “Man ir liela pieredze dažādu vērienīgu pasākumu rīkošanā, bet visvairāk man patīk organizēt tieši svētkus bērniem. Viennozīmīgi tas nebūtu iespējams bez sacensību atbalstītājiem un mūsu profesionālās komandas. Liels paldies dalībniekiem un tiem labajiem cilvēkiem, kuri sagādāja jaukās balvas un dāvanas, pašiem izbaudot dāvināšanas prieku! Šie labie “rūķīši” radīja svētkus daudzām ģimenēm, un kopā ar mums, pasākuma dalībniekiem un darbiniekiem, vairoja labas un gaišas domas. Paldies “Latvijas valsts mežiem” par sagādāto milzīgo egli!”

SIA “HM Agro” valdes priekšsēdētāja Linda Tautere: “Ļoti priecājos, ka ir tik uzņēmīgi cilvēki, kuri finanšu gada beigās un Ziemassvētku laikā ir gatavi rīkot šādu vērienīgu pasākumu! Es labprāt atbalstu gan profesionālo sportu, gan labas idejas. Ja man patlaban nebūtu tik daudz darba pienākumu, es labprāt arī pati mestos iekšā dāvanu saiņošanā un sacensību organizēšanā. Ceru, ka nākamgad man tas izdosies!”

Pateicamies sacensību atbalstītājiem: ģenerālsponsors SIA “HM Agro”; “”Radisson Blu”, “Sport de Lux”, “Dansukker Latvija”, “Havens Latvija”, TRM, “Marstall Latvija”, “Vesels Zirgs” u. c.

Sacensību rezultāti pieejami mājaslapas sadaļā “Jaunumi”.

LJF Preses dienests